Ajánlattételi felhívás projekthez kapcsolódó szakmai feladatok elvégzésére

Nemzetközi kapcsolatok
2018. augusztus 1.
Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. a Social(i)Makers „Growing a Transnational Smart Community of Social Innovators for the Inclusive Development of Central Europe”c. projekthez kapcsolódó szakmai feladatok elvégzésére az alábbi ajánlattételi felhívást teszi közzé

I. A projekt bemutatása


A „társadalmi innovációs” kezdeményezések termékek, szolgáltatások, illetve modellek létrehozásával segítséget nyújthatnak a civil szervezetek strukturális átalakulásához, amely lehetőségei és módszerei kevésbé ismertek és elterjedtek Közép-Európában. A Social(i)Makers projekt pénzügyi közvetítőkkel, vállalkozókkal, szakpolitikai szakemberekkel és a lakossággal együttműködve elősegíti a társadalmi innovációs kapacitások növekedését alulról szerveződő interakciókra épülő nyüzsgő ökoszisztéma kialakítása érdekében. A projekt keretében kétlépcsős transznacionális képzési program, 'Social(i)Makers Launchpad' fogja össze a közép-európai tanulási és innovációs közösséget.

Az egységes képzési anyag kialakításában a partnerség mellett hasonló társadalmi kihívásokkal szembesülő közép-európai régiók is közreműködnek. A 'Social Innovation Design Academy' azaz a ‘Társadalmi Innovációs Akadémia’ felkészíti a különféle szereplőket hatékony megoldásokkal szolgáló és fenntartható társadalmi innovációs kezdeményezések kialakítására és összekapcsolja a megfelelő szereplőket a 'Social Innovation Design Toolbox‘, azaz a „Társadalmi Innovációs Eszköztár” segítségével. A megszerzett elméleti ismereteket ezt követően a ‘Social Innovation Skyrocket Lab', azaz a “Társadalmi Innovációs Laboratórium” keretében ültethetik át a gyakorlatba. Ezáltal a projekt hozzájárul a transznacionális ‘Social(i)Makers Közép-Európai Közösség’ hatékonyabbá tételéhez, amelyet várhatóan tovább erősít majd egy hosszú távú társadalmi innovációs stratégia ad-hoc kialakítása.

Következésképpen a projekt rendszerszemléletű megközelítést és programot biztosít a közép- európai társadalmi innovációban érintett szereplők számára, hogy leválthassák a jelenleg a szektorban szétszórtan elérhető változás-vezérelt kezdeményezéseket.

A projekt az Interreg Central Europe Programból, az Európai Regionális Fejlesztési Alap támogatásával, az Európai Unió és Magyar Állam társfinanszírozásával valósul meg.

Bővebb információ: https://www.interreg-central.eu/Content.Node/Social(i)Makers.html

  1. Az ajánlattétel témája és feladatai

Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. a Social(i)Makers projekt keretében kialakításra kerülő „Social Innovation Design Academy” online és tantermi oktatási anyag kialakításának szakmai vezetője, emellett pedig a „Social Innovation Policy” modul tananyagának kialakítását fogja össze. Jelen ajánlattételi felhívás a projekt keretében ingyenesen, bárki számára elérhető online kurzus kivitelezéséhez kapcsolódik, a vonatkozó audiovizuális elemek – online videók – létrehozását takarja.

Feladatok az alábbiakat foglalják magukba:

  1. Az oktatási videókhoz storyboard (képes forgatókönyv) megalkotása az IFKA szakembereivel való konzultáció alapján;
  2. 2 db egyenként 6-7 perces angol nyelvű oktató videó elkészítése. A feladat része az anyag leforgatása, a videó egészének szerkesztési és vágási feladatai beleértve az egyéb szükséges utómunkák elvégzését is;
  3. A 2. pontban említett videók részeként egyszerűbb animációk elkészítése, és egyéb vizuális elemek (pl. táblázatok, listák, infógrafikák) beillesztése, ahol szükséges, zenei aláfestés beillesztése. Egy szemléltető példa a tartalmi és formai elemek bemutatására és gondolatébresztésre itt található: https://youtu.be/GZzRuSGUt8c
  4. Egy – kész állapotban 4-5 perces – angol nyelvű szakértői videó leforgatása. Egy másik szakértői videó hozott nyers forgatott anyagából és az önállóan leforgatott anyagból két darab 4-5 perces videó megvágása, a projekt vizuális elemekkel való ellátása, az IFKA szakembereivel való konzultáció alapján;
  5. A munka minden fázisában és szükség szerint ad-hoc egyeztetések az IFKA szakembereivel, és szükség esetén a S(i)M projekt konzorciumvezetője által megbízott olasz vezető grafikai szakemberekkel is (angol nyelvtudás szükséges).
  6. Legalább két darab felülvizsgálati kör, amelyek után a videók további finomhangolása válhat szükségessé.

A munkához az IFKA az alábbiakat biztosítja:

  • A vizuális identitás elemei;
  • A leforgatandó szakértői videó helyszínének, szereplőinek és témájának összeállítás és az interjúk megszervezése;
  • Az oktató kiválasztása és bevonása az oktató videókhoz, a narrációs szöveg felmondása;
  • Az animációkhóz szükséges karakterek és környezeti elemek magas felbontású PSD-fájlban;
  • Háttérzene;
  • A videók szkriptjei.

A munka elvégzéséhez szükséges kompetenciák

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • videóanimációk készítése
  • videófelvétel és vágás, utómunkálatok
  • megfelelő csapat és felszerelés rendelkezésre állása

Kérjük tételes, illetve az ajánlattétel tárgyát képező szolgáltatások teljes nettóban és bruttóban értendő összegének feltüntetését!

  1. Határidők

  • Ajánlattételi határidő: 2018. augusztus 11.
  • Értesítés a döntésről: 2018. augusztus 14.
  • Szerződéskötés dátuma: 2018. augusztus 15.
  • Munka befejezésének dátuma: 2018. szeptember 20.
  • Ajánlat érvényessége: kiállítástól számított max. 1 év - általános árajánlat esetében kiállítástól számított max. 3 hónap – specifikus árajánlat esetében.

  1.  Az ajánlatok benyújtásának módja

Postai úton: IFKA – Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft., Budapest, 1062, Andrássy út 100.

Személyesen: IFKA – Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.

E-mail: Baracsi Mária: baracsi@ifka.hu és Kiss Péter: kiss@ifka.hu részére

  1. Adatkezelési tájékoztató

Az ajánlatban vagy annak mellékletében/függelékében szerepeltetett kapcsolattartók, szakemberek nevét, címét, e-mail címét, telefonszámát az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. kizárólag az ajánlattal (nyertes ajánlat esetén a szerződés előkészítésével) kapcsolatosan kapcsolattartás céljából a szükséges lépések megtétele érdekében kezeli. Az adatok az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. részére való megadásának megfelelő jogalapját az Ajánlattevő, és szakembere közötti jogviszonyban az Ajánlattevő, köteles biztosítani. Az Ajánlattevő az ajánlat beadásának aktusával kijelenti, hogy az adatok átadására megfelelő jogalappal rendelkezik.

A kapcsolattartói adatok kezelésének időtartama az ajánlat alapján létrejövő szerződés megszűnésétől számított 5 év. Ekkor a kapcsolattartói adatok törlésre kerülnek.

A nem nyertes ajánlatokban szereplő személyes adatokat az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. a továbbiakban nem kezeli, azok véglegesen törlésre kerülnek.

Kelt: Budapest, 2018. június 21.


Baracsi Mária
  
Nemzetközi kapcsolatok részlegvezető
    Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.

Tel: + 36 1 312 22 13

Mobil: +36 30 400 32 68

Fax: + 36 1 332 0787

Hírek

Nemzetközi kapcsolatok
DanubeChance2.0 és Finance4SocialChange nemzetközi projektek zárókonferenciája
2021. november 29.
November 23 és 25 között Budapesten tartották meg a DanubeChance2.0 és Finance4SocialChange nemzetközi projektek hibrid zárókonferenciáját, ahol a magyarországi, ausztriai, németországi, szlovákiai, szerbiai és szlovéniai projektpartnerek beszélgetéseinek középpontjában a nehézséggel küzdő, illetve újrakezdő vállalkozók ügye volt.
Nemzetközi kapcsolatok
Elérhető a Régiók feltérképezése c. tanulmány
2021. augusztus 26.
Az Interreg V-A Szlovákia-Magyarország Együttműködési Program keretében a két érintett ország először feltérképezte a határokon átnyúló régiókat és összegyűjtötte az ágazatspecifikus megfigyeléseiket a vállalatok legfőbb akadályait illetően. A körforgásos gazdaság és az ökoinnováció területén folytatott kutatások és felmérések nyomán a partnerek elkészítették a Régiók feltérképezése című tanulmányt, amely az alábbi linken érhető el.
Nemzetközi kapcsolatok
Mentorprogram a vállalkozások támogatására - második esély a vállalkozói szférában
2021. május 19.
A DanubeChance 2.0. fő célja a tanulás lehetőségének elősegítése a politikai döntéshozók és a kormányzati szervek, kutatóintézetek és egyetemek, valamint a pénzügyi nehézségekkel küzdő vállalkozások, illetve az üzleti vállalkozásokat támogató szervek és a nyilvánosság között. A projekt célja olyan irányelvek kidolgozása, amelyek lehetővé teszik, hogy a korábban nehéz helyzetbe jutott, a Duna régióban tevékenykedő vállalkozók újrakezdhessenek.
Nemzetközi kapcsolatok
Finance 4 Social Change - közönségdíjasok
2020. december 2.
A Finance 4 Social Change projekt keretében szervezett AIRCompetition nemzetközi társadalmi vállalkozás verseny első döntőjében két magyar vállalkozás vihette haza a közönségdíjat.
Nemzetközi kapcsolatok
Finance4SocialChange projekt – üzleti támogató
2020. november 11.
Az UniCredit a Finance 4 Social Change nemzetközi projekt fő partnere a társadalmi hatású banki tevékenység (THBT) programján keresztül, egy becsületesebb és befogadóbb társadalom kiépítése érdekében.
Nemzetközi kapcsolatok
Fókuszban a krízisben lévő és az újrakezdő vállalkozók
2020. október 7.
A REBORN projekt online zárórendezvényén olasz, spanyol, görög, lengyel és magyar partnerek mutatták be az újrakezdő vállalkozások támogatásának lehetőségeit és példáit. A programot a Fejlesztési Ügynökségek Európai Szövetsége (EURADA) moderálta.
Az oldal sütiket használ működéséhez. Az oldal használatával hozzájárul, hogy az sütiket tárolhat számítógépén.