Social(i)Makers - Társadalmi hatás elemzése tréning

Nemzetközi kapcsolatok
2018. november 13.
Tudta, hogy az egyik legfontosabb (és gyakran alulbecsült) lépés a szociális innovációk működésében annak a mérése, hogy milyen ....

MEGHÍVÓ
 

Tudta, hogy az egyik legfontosabb (és gyakran alulbecsült) lépés a szociális innovációk működésében annak a mérése, hogy milyen hatást ér el a kedvezményezettek és felhasználók szempontjából? Ha nem tudta, vagy csak nem világos, hogy hogyan fogjon hozzá, akkor a következő tréningünk Önnek szól!

Erre a kérdésekre keressük a választ az IFKA és a BKIK által közösen megrendezésre kerülő Szociális Innovációs Akadémia most szombati "Társadalmi hatás elemzése" c. ingyenes tréningjén.

Regisztráljon még ma! *



* Az eseményen való részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött. A regisztrációs lap kitöltéséhez kattintson IDE.

 

Hírek

Nemzetközi kapcsolatok
DanubeChance2.0 és Finance4SocialChange nemzetközi projektek zárókonferenciája
2021. november 29.
November 23 és 25 között Budapesten tartották meg a DanubeChance2.0 és Finance4SocialChange nemzetközi projektek hibrid zárókonferenciáját, ahol a magyarországi, ausztriai, németországi, szlovákiai, szerbiai és szlovéniai projektpartnerek beszélgetéseinek középpontjában a nehézséggel küzdő, illetve újrakezdő vállalkozók ügye volt.
Nemzetközi kapcsolatok
Elérhető a Régiók feltérképezése c. tanulmány
2021. augusztus 26.
Az Interreg V-A Szlovákia-Magyarország Együttműködési Program keretében a két érintett ország először feltérképezte a határokon átnyúló régiókat és összegyűjtötte az ágazatspecifikus megfigyeléseiket a vállalatok legfőbb akadályait illetően. A körforgásos gazdaság és az ökoinnováció területén folytatott kutatások és felmérések nyomán a partnerek elkészítették a Régiók feltérképezése című tanulmányt, amely az alábbi linken érhető el.
Nemzetközi kapcsolatok
Mentorprogram a vállalkozások támogatására - második esély a vállalkozói szférában
2021. május 19.
A DanubeChance 2.0. fő célja a tanulás lehetőségének elősegítése a politikai döntéshozók és a kormányzati szervek, kutatóintézetek és egyetemek, valamint a pénzügyi nehézségekkel küzdő vállalkozások, illetve az üzleti vállalkozásokat támogató szervek és a nyilvánosság között. A projekt célja olyan irányelvek kidolgozása, amelyek lehetővé teszik, hogy a korábban nehéz helyzetbe jutott, a Duna régióban tevékenykedő vállalkozók újrakezdhessenek.
Nemzetközi kapcsolatok
Finance 4 Social Change - közönségdíjasok
2020. december 2.
A Finance 4 Social Change projekt keretében szervezett AIRCompetition nemzetközi társadalmi vállalkozás verseny első döntőjében két magyar vállalkozás vihette haza a közönségdíjat.
Nemzetközi kapcsolatok
Finance4SocialChange projekt – üzleti támogató
2020. november 11.
Az UniCredit a Finance 4 Social Change nemzetközi projekt fő partnere a társadalmi hatású banki tevékenység (THBT) programján keresztül, egy becsületesebb és befogadóbb társadalom kiépítése érdekében.
Nemzetközi kapcsolatok
Fókuszban a krízisben lévő és az újrakezdő vállalkozók
2020. október 7.
A REBORN projekt online zárórendezvényén olasz, spanyol, görög, lengyel és magyar partnerek mutatták be az újrakezdő vállalkozások támogatásának lehetőségeit és példáit. A programot a Fejlesztési Ügynökségek Európai Szövetsége (EURADA) moderálta.
Az oldal sütiket használ működéséhez. Az oldal használatával hozzájárul, hogy az sütiket tárolhat számítógépén.